Povodom 21. maja - Dana Nezavisnosti Crne Gore, imam čast i zadovoljstvo da vam uputim najsrdačnije čestitke u ime naše Opštine i u svoje lično ime.
Ovaj dan predstavlja istorijski i poseban trenutak za sve građane Crne Gore - simbol odlučnosti, jedinstva i volje da se izgradi nezavisna i demokratska država. Nezavisnost je veliko dostignuće koje nas obavezuje da svakodnevno radimo na boljoj budućnosti za generacije koje dolaze.
Neka ovaj dan bude podsjetnik i podsticaj da dodatno osnažimo duh suživota, međusobnog poštovanja i zajedničkog razvoja, čuvajući vrijednosti koje nas identifikuju kao moderno i tolerantno društvo. Radimo zajedno do punopravnog članstva naše zemlje u evropskoj porodici.
Srećan Dan Nezavisnosti!
Srećan 21. maj!
S poštovanjem,
Genci Nimanbegu
Predsjednik Opštine Ulcinj















